1 / 4
Se IZDAVA
100 €
08.10.2022 13:55

Кичево

Квадратура:

1 m²

Греење:

Струја

Opremeno Moden salon VO nego e se NOVO Lice za kontakt
Mob, 071731340

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се бара за изнајмување од:

miki
Потврден огласувач
072241406
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам