1 / 7
Fiat Ducato Maxi
5.600 €
21.09.2022 15:30

Гостивар / Гостивар

Kombeto e na sopstvenost na privatno lice
Registrirano do 13 09 2023

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Demir
Потврден огласувач
076777800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам