1 / 4
Кошула FUBU (Koshula) НОВА/NOVA
700 МКД
14.01.2023 23:09

Аеродром / Скопје

Tип на облека:

Кошули

Големина:

L

Боја:

Сина

Кошулата е нова затоа што не е носена во општо. Од некој синтетички материјал е што не се гужва и е многу квалитетна. Купена е $130 во USA. Ја преодавам затоа што големината не одговара. Некој HIP-HOPер многу ќе се изравува на ваква кошула затоа што ова е најдобриот HIP-HOP brand во светот.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Zivko
Потврден огласувач
075908741
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам