1 / 12
VW GOLF 7 2.0TDI 150KS HIGHLINE DSG AUTOMATIC 2016
По Договор
30.11.2022 10:56

Крива Паланка / Крива Паланка

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6


Модел:VW GOLF Avant 2.0TDI 150KS Highline DSG 2016/
Произведено:2016 Год.
Гориво:Дизел
Мотор:2000 cm³ •Еуро6 150Ks
Менувач:DSG AUTOMATIC 7S
Врати:5
Километража: 200000 KM Оригинални КМ

ДОПЛОНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ:

Увезен од Италија со платени сите давачки до регистрација.

Сите стакла фарови и штопови се иста бројка.
Возилото е во одлична состојба без ниту една најмала маана,може слободно да се провери во овластен сервис или сервис по ваша желба.Мотор,дизни,менувач,турбо одлични.Се работи до последно копче.

4 скоро нови гуми ,2 клуча

Опрема:
-Мултимедиа НАВИ SD AUX BT USB
-Паркинг камера
-Рекаро салон
-Кожен волан со комади
-Климатроник двозонски
-Темпомат
-Борд Компјутер
-Електрика на прозорци и ретровизри
-Алу Фелни Фабрички
-ЕСП
-АБС
-12XAIRBAG
-ISOFIX
-Централно со далечинско

и мн друго

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

AS AUTO LIDER
с.Мождивњак бб
Потврден огласувач
072231828**********078227781
Испрати Е-маил до огласувачот

AUDI Q5 2.0 TDI 170KS 4x4 QUATTRO NAVI 2011

0 €

OPEL ASTRA K 1.6CDTI 110ks ECOFLEX COSMO NAVI 2017

12300 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам