Часови по ХЕМИЈА за основно, средно и факултет
1 МКД
06.10.2022 13:00

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Дипломиран пфоесор по хемија дава приватни часови по хемија за основно, средно и високо образование. Имам објавено научно-популарен труд кој е досега цитиран 45 пати! Часовите се одвиваат онлајн или со физичко присуство во зависност од вашето барање, услови и потреби. Ви нудам квалитетни часови и дополнителен материјал за совладување на материјата. За повеќе одржани часови следи попуст! Контактирајте ме!

078524104
Даниел

Категорија: Услуги, Сервисери / Образование, Едукација / Останато

Се продава / Можна е замена од:

Daniel
Потврден огласувач
078524104
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам