1 / 3
Детско креветче комплет
8.000 МКД
21.09.2022 16:25

Аеродром / Скопје

Детско креветче за душек 120х60цм. Го давам комплет со детски душек од Лезет ортопедски и со антиалергенска навлака. креветчето го продавам комплет со меката странична оградица и сите чаршафчиња и детска постелнина ( две постелнини). Креветчето на сликата е како јас што го користев инаку има со иста висина страница. Изработено е од масивно дрво бука.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски Креветчиња

Се продава од:

elizabeta
Потврден огласувач
075907442
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам