1 / 3
Куќа во Штипски Сокак
1 €
31.10.2022 19:25

Штип / Штип

Број на соби:

10

Квадратура:

220 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

230 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Продавам куќа во штипски сокак, куќата има 220 м2 и е на три спрата.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Slavko
Потврден огласувач
075235657
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам