1 / 5
Aprilia sr 50 di tech i Kawasaki kx 250f
850 €
20.11.2022 03:57

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Aprilia

Вид:

Скутер

Година:

2004

Модел:

Sr

Километри:

20000

Aprilia sr 50 di tech 2004 god vo solidna sostojba 850 evra
Tel 070 879 458

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Jove
Потврден огласувач
070879458
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам