1 / 7
Zzr 1400
7.000 €
21.09.2022 17:22

Битола / Битола

Марка:

Kawasaki

Вид:

Спортски

Година:

2007

Модел:

Zzr 1400

Километри:

45000

Zzr 1400 2007 godina registriran vo odlicna sostojba bez zameni
Info 072226505
Info 072226505
Info 072226505

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
076572476
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам