1 / 12
Се продава куќа
37.000 €
Денес 12:49

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Централно

Дворна површина:

80 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ѓорги Сугарев 37б

Се продава куќа на улица Ѓорги Сугарев 37б приземје и спрат. На приземје има голем дневен престој со кујна, купатило и голема тераса, а на спратот три спални соби, две тераси и wc. Има двор и визба. Контакт 078229580

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Irena
Потврден огласувач
078229580
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам