1 / 7
Mercedes 220 cdi
10 €
Цената не е фиксна
19.11.2022 08:07

Охрид / Охрид

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Жолта

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Elegance model
Bez zabeleski
Kozen enterier
Moze zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Ljupco
Потврден огласувач
078261482
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам