1 / 12
Iskop Izvedba Ureduvanje Odrzuvanje Tampon Zemja nabivanje
По Договор
20.10.2022 22:38

Скопје Центар / Скопје

Леарт Конструктион 070 960201
-Изведба на градежни работи Куќи -Потпорни ѕидови Огради Бетонски стази...
-Уредување и одржување на дворови патишта Бекатон Бетон Паркови ...
-Ископ Планирање Тампонирање Рушење бјекти...
-Продажба на Тампон Песок Земја...

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

ЛЕАРТ КОНСТРУКТИОН ДООЕЛ
Skopje
Потврден огласувач
070960201
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам