1 / 2
Aparat za zavaruvane inverter telvin italjanski
215 €
Цената не е фиксна
21.03.2023 18:40

Штип / Штип

Profesionalen aparat tezi 3kg made in itali

Dostapen samo na viber

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

niko
Потврден огласувач
078712086
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам