Samsung Galaxy A13, nov
150 €
15.12.2022 15:12

Кичево

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Samsung

Модел:

Galaxy A13

Боја:

Black

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci.

PRODADEN ...

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

Enver
Потврден огласувач
070287008
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам