1 / 4
Bershka jeans maska jakna M
1.500 МКД
21.09.2022 20:58

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

M

Боја:

Темно сина

Nova jakna
Golemina M
Nenosena
Kupena vo Germanija
Preubava bezvremenska univerzalna

KLIKNETE NA LOGOTO MONA-ME VO DESNIOT AGOL ZA DA GI POGLEDNETE SITE OSTANATI OGLASI KOI GI NUDIME

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Mona-Me
Ho Shi Min 191a
Потврден огласувач
078500329
Испрати Е-маил до огласувачот

Nova Maska jakna L

1500 МКД

NOV MAŠKI DUKSER L

1200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам