1 / 5
Se prodavaat dve kukji vo naselba Potok, Tetovo
По Договор
21.09.2022 21:05

Тетово / Тетово

Број на соби:

15

Квадратура:

612 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

345 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Potok

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na dve kukji vo naselba Potok vo Tetovo.
_______________
▪️ Katnost: P+2
▪️ Plac: 612m2
▪️ Dvorno mesto: 345m2
▪️ Vkupno stanben prostor: 801m2
_______________
Cena:
➧PO DOGOVOR

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам