1 / 3
Komoda
1.300 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.10.2022 22:05

Штип / Штип

Se prodava Komoda/Fioka so dimenzii 103x35x30

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

Emil
Потврден огласувач
071365274
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам