1 / 4
Citroen C4/ Hdi/ Exclusive
3.200 €
23.09.2022 10:03

Гостивар / Гостивар

Марка:

Citroen

Модел:

C4

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Citroen C4 ,2004 godina, 2.0HDI, exclusive model, registrirano do 4 mesec 2023 i zelen karton.
Kolata e vo odlicna sostojba i e mnogu socuvana.
Kolata e exclusive model so najfull oprema:
17 orginalni aluminski bandasi
Fabricko radio
Airbag
Abs
Esp
2 Bord kompjuter
Navigacia
Senzor za belite lini
Dvozonski klimatronik
Parking senzori fabricki
El stakla
El retrovizori
Avtomatski svetla
Avtomatski brisaci
Farovi so lupi i fabricen xenon
Komandi na volan
Tempomat
Centralno zaklucuvanje
Fabricki zastitni folii na staklata
Cena 3200e extra cena kako nov

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Shpendi
Потврден огласувач
078427881
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам