1 / 8
Mtb corratek expert 26ka
600 €
21.09.2022 21:23

Скопје Центар / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

Tocakot e donesen od svajcarija ovaa sezona
Deore prenos napred nazad 3x10
Tektro hidraulicni disk kocnici
Rst viljuska napred

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

dino
Потврден огласувач
077825688
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам