1 / 4
YAMAHA - MREZNA KARTICKA
2 €
30.11.2022 16:20

Куманово / Куманово

Продавам МРЕЖНА КАРТА ,,AUVITRAN,,за YAMAHA дигитални миксети со кој можат да се поврзат со еден интренет кабел со вашиот компјутер и да префрлувате каналинод и до компјутерот и миксетата.За повеќе информации одете на GOOGLE.Картичката е користњна многу малку.Цена по договор.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Останато

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
070671815
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам