1 / 4
Digalka kran vitlo дигалка кран витло
300 €
28.01.2023 20:23

Прилеп / Прилеп

Нов редуктор со половен мотор 2. 45кв

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

goran
Prilep
Потврден огласувач
078242409
Испрати Е-маил до огласувачот

Dojavuvaci za pozar дојавувачи за пожар

200 €

Blower duvac vakum pumpa turbina

100 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам