1 / 2
Земјиште во Горно Татеши
10 €
21.11.2022 10:43

Струга / Струга

Квадратура:

19600 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава земјиште во Горно Татеши
Контакт
Viber 00 43 676 5554979

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

,,
Потврден огласувач
00 43 676 5554979
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам