1 / 9
Двособен стан за изнајмување Кеј Центар
По Договор
21.09.2022 23:13

Скопје Центар / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

42 m²

Греење:

Централно

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Да

Година на градба:

1958

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Север

Адреса:

Кеј 13 Ноември Скопје

Станчето е детално реновирано со нов мебел и техника. Локација Кеј над Ирски паб, комотна тераса со поглед кон кеј, Водно , Маџир маало, спална, дневна одвоено посебно климатизирани инвертер клими, централно парно, лифт, обезбедено паркинг место. Не се издава за кратки средби и преноќевања. Цена по договор

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Vladimir
Sava Kovacevic 47
Потврден огласувач
075 777 777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам