1 / 1
prodavam-shes BMW - 1 VITI/GOD 2006
6.100 €
Цената не е фиксна
22.09.2022 01:26

Гостивар / Гостивар

Марка:

BMW

Модел:

120

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

prodavam-shes BMW - 1 VITI/GOD 2006

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ali
Потврден огласувач
075264565
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам