1 / 6
Prodavam kuka
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.09.2022 06:48

Крива Паланка / Крива Паланка

Број на соби:

5

Квадратура:

110 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

670 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

85

Година на реновирање:

85

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Joakim osogovski br. 12

Se prodava kuka od 3 sprata so garaza od koj prizemjeto e Deloven prostor Te. 075 460 018

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
075460018
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам