Автомеханичар
По Договор
22.09.2022 08:05

Велес / Велес

Категорија:

Занаетчиска дејност

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Ирена Вел ДООЕЛ има потреба од автомеханичар за сопствените потреби.
Информации на: 075/222190 078/361090
емаил:contact@irenavel.mk

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од: Претпријатие

Ирена Вел
Димко Најдов бр.60
Потврден огласувач
075222190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам