1 / 9
Audi a4
8.700 €
22.09.2022 09:45

Штип / Штип

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava audi a4 registrirano do 12mesec napraveno golem srvis,
S-line oprema
Greaci na sedista
S-line sedista
Kolata moze da vidi vo sekoe vreme za povekje info na broj 078-252-781

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078252781
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам