1 / 12
Rušenje Kršenje so Bager i hidraulicen Cekic
По Договор
11.01.2023 14:02

Ѓорче Петров / Скопје

Rusenje krsenje beton karpi kamenja i razni uslugi so 1 tonski Hidraulicen cekic montiran na bager

070 245 782

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

...
Потврден огласувач
070245782
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам