1 / 8
Prodavam Kukja vo Stip zona1
40.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.09.2022 10:48

Штип / Штип

Број на соби:

5

Квадратура:

85 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

10 m²

Тип на домот:

Половина куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2008

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

Stip

Kukjata e so potkrovje i golema tarasa
85m2 dole
85m2 gore
50m2 garaza
10m2 dvor
Nova gradba 2006 pocnata zavrsena 2008
Ploca i stubovi e celata

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Dario
Потврден огласувач
072777833
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам