1 / 1
Pomosnik gotvac.
По Договор
07.10.2022 09:17

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Женско

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Se bara zenska osoba kako pomosnik gotvac vo kujna vo Gostilnica Gurman.
Pozelno iskustvo vo toj sektor kako gotvac.
Redovna plata,hrana vo ramkite na gostilnicata.Potrebno sredno obrazovanie.Za podolg vremenski period so prijavuvanje posle 30 dena test period.
Kontakt telefon.
071221758
071238345
Plata po dogovor.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

drakce
Потврден огласувач
071221758
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам