1 / 9
Се продава одличен двособен стан од 67м2 во Чаирчанка.
52.000 €
30.11.2022 15:04

Чаир / Скопје

Број на соби:

2,5

Квадратура:

67 m²

Греење:

Централно

Спрат:

8 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Скопје, Чаир

Агенција Чанак ви нуди одличен двособен стан во Чаир (Чаирчанка).
Станот е на осми спрат со прекрасен поглед на Скопје, Шар Планина и Водно. Зградата располага со лифт. Просторот од 67м2 е уреден во дневен престој со трпезарија, кујна, спална соба и тоалет.
Станот се продава комплетно опремен, но постои и опција за купување на празен стан.
За подетални информации повелете во нашите канцеларии во Скопје и Тетово.
https://www.facebook.com/agencija.chanak
https://www.instagram.com/agencija.chanak/
https://goo.gl/maps/GM2G14jAKbotVDS29
agencija.chanak@gmail.com
www.chanak.mk (наскоро)

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

одлична цена за реновиран стан со 1 спална

67500 €

ultra luxuzen stan vo Kapistec

176500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам