1 / 5
Prodavam Patiki Air Jordan 38 broj
1.200 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.11.2022 15:47

Куманово / Куманово

Tип на обувки:

Патики

Големина:

38

Боја:

Црна

Prodavam Patiki skoro novi Air Jordan 38 broj. Noseni nekolku pati. Pricina mal broj.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
078357891
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам