1 / 2
Drobilka za drvo so cekicara
2.600 €
07.10.2022 13:00

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

2 vo 1, Drobilica, Drobilka za drvo do 60mm + Cekicara
Hammermuhle CF 420.
Sostojba nova, koristena samo 5 rabotni casa...
Cena 2600€
078293039
Marjan.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
078376966
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам