1 / 12
Mercedes A220 AMG 4MATIC
17.000 €
Денес 15:18

Охрид / Охрид

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

A 220

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Top sostojba.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

zlatko
Потврден огласувач
078633803
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам