1 / 8
Se prodava Kymco Agility 150
1.700 €
22.09.2022 13:04

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Kymco

Вид:

Скутер

Година:

2016

Модел:

Kymco Agility150

Километри:

20000

Se prodava Kymco 150 Agility vo top sostojba od prv gazda registriran naj idealno prevozno sredstvo za ovaa kriza
071367545

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Enis
Потврден огласувач
071367545
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам