1 / 5
Macbook Air 2014
270 €
10.11.2022 15:36

Карпош / Скопје

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

100 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Se prodava vo odlicna sostojba isklucivo za domasna upotreba Macbook air 2014.
Pricina za prodazba e deka e kupen nov!

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Andy
Потврден огласувач
075416506
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам