1 / 8
Kymco Agility 150 4T 071367545
1.800 €
07.10.2022 13:00

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Kymco

Вид:

Скутер

Година:

2016

Модел:

Kymco Agiliti 150 4T

Километри:

20000

Kymco Agility 150 4T vo super sostojba extra socuvan od prv gazda registriran so gratis kaciga i kufer naj isplatlivo prevozno sredstvo za ovaa kriza 071367545

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Enis
Потврден огласувач
071367545
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам