1 / 9
MERCEDES E 200 CDI EXTRA FULL TIP TOP
3.200 €
3.500 €
04.12.2022 00:13

Гостивар / Гостивар

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 200

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

SE PRODAVA PREKRASEN MERCEDES E 200 CDI 2001 GODINA REGISTRIRAN SO ZELEN KARTON,SERVISIRAN KOMPLET,NOVI GUMI FULL OPREMA,KLIMA,KOZA,SHIBER,PARKING SENZORI NAPRED NAZAD,TEMPOMAT,GREACI PLUS MASAZER NA SEDISTA,ELEKTRICNA ZAVESA,ALUMINSKI BANDAZI 16 KI,XENON SVETLA,UPRAVI NA VOLAN, TIP TOP ORGINALNA KILOMETRAZA SUPER MOTOR,MENJAC,KAROSERIJA,BEZ DENAR ZA INVESTICIJA ,DOMAKINSKO SACUVANO ZA MERAK...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ALFA 166
Потврден огласувач
078380879
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам