1 / 12
Velosipedi od uvoz moze i zamena
200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.10.2022 07:08

Кавадарци / Кавадарци

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

18 "

Velosipedi 🇨🇭
Servisirani
Top kvalitet
Moze i zamena so vasha ponuda
Na viber 075/814-155

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава / Можна е замена од:

igor
Потврден огласувач
075814155
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам