1 / 9
Prodavam persiski volnen kilim sočuvan
3.000 МКД
4.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.04.2023 22:52

Скопје Центар / Скопје

Prodam volnen, persiski kilim ,koristen, sočuvan e , najverojatno e so 40.000 vrzalki ( čvorovi ,)
Dimenzii 200 x 300
Cena mkd....so popust
80,oo ...

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Килими

Се продава од:

Oknev
venkotemelkovski@yahoo.com
Потврден огласувач
070233605
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам