1 / 3
Mesta vo Rastani - 2 x 1000m2
13 €
Со вклучен ДДВ
12.01.2023 15:59

Битола / Битола

Квадратура:

1000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Mesto od 1000m2 rastanska naselba
I mesto od 1000m2 rastani na vlezot
po Cena od 9 eur.

Telefon: 077/888-080 Vasko

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
11111111111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам