1 / 4
Mercedes Benz C 220 2001 g
1.800 €
07.10.2022 13:00

Делчево / Делчево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Kolata e vo ispravna sostojba
So site plateni davacki
W203 105kw 143 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Xxcc
Потврден огласувач
078729040
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам