1 / 1
Precor Bike P30 835
790 €
26.10.2022 12:50

Битола / Битола

6 месеци гаранција

Обезбеден сервис

Комплетно опремување на фитнес клубови со гарантирано најдобра цена !!!

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Собни велосипеди

Се продава од:

Fitnes Oprema MK
Fersped Magacin Skopje
Потврден огласувач
078 880 700 / 078 235 586
Испрати Е-маил до огласувачот

Star Trac Blade Spin

490 €

Star Trac NXT Spin

490 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам