Peugeot 207cc
567 €
Цената не е фиксна
02.10.2022 17:00

Струга / Струга

Марка:

Peugeot

Модел:

207

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

076304900

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Shpetim
Потврден огласувач
38976304900
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам