1 / 1
Life Fitness Integrity
1.590 €
22.09.2022 16:20

Битола / Битола

6 месеци гаранција
Обезбеден сервис
Комплетно опремување на спортски клубови
Опрема достапна на залиха
Цените се без вклучен ДДВ

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Ленти за трчање

Се продава од:

Fitnes Oprema MK
Fersped Magacin Skopje
Потврден огласувач
078 880 700 / 078 235 586
Испрати Е-маил до огласувачот

Life Fitness 97Ti

1490 €

TREADMILL AMILA VISION F250PI

42500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам