1 / 8
BUKA OTPADCI / ОТПАДНО ДРВО БУКА
5.200 МКД
11.10.2022 10:07

Прилеп / Прилеп

Се продава отпадно дрво во сандаци завиткано во фолија самдаци по 1.5 кубик цена 5200 денари и 1.2 кубик дрво не завиткани сандаци исто од Бука 4200 денари, со наша достава за домаќинства, фурни и фирми

** ПРОДАЖБАТА Е САМО НА ГОЛЕМО ОД 10 САНДАЦИ ПА НАГОРЕ**

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

Euro Pallets
Потврден огласувач
070202001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам