1 / 1
Technogym Jog Treadmill
1.390 €
29.09.2022 16:52

Битола / Битола

-Најголема продавница за половна опрема на македонскиот пазар
-500м2 изложбен магацин со половна опрема на лагер.
-6 месеци гаранција на купената опрема
-Специјални цени и попуст за комплетно опремување
-Цените не вклучуваат ддв од 18%

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Ленти за трчање

Се продава од:

Fitnes Oprema MK
Fersped Magacin Skopje
Потврден огласувач
078 880 700 / 078 235 586
Испрати Е-маил до огласувачот

Precor Treadmill 835 P30 Display

1790 €

Life Fitness Summit Trainer 95 Li

950 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам