1 / 1
Precor Elitical Touch Screen
1.350 €
17.10.2022 13:13

Битола / Битола

6 месеци гаранција
Обезбеден сервис
Комплетно опремување на спортски клубови
Опрема достапна на залиха
Цените се без вклучен ДДВ

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Елиптичен велосипед

Се продава од:

Fitnes Oprema MK
Fersped Magacin Skopje
Потврден огласувач
078 880 700 / 078 235 586
Испрати Е-маил до огласувачот

Technogym Rotex 600

1 €

Matrix U7XE/R7XE

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам