1 / 3
Suzuki GS500
2.800 €
13.11.2022 11:10

Кичево

Марка:

Suzuki

Вид:

Останато

Година:

1995

Модел:

GS 500

Километри:

25000

Se prodava Suzuki GS 500 vo mnogu dobra sostojba, kompletno restavriran napraven za svoja dusha, so MK dokumenti, mnogu malce vozen, na nego se funkcionira do posledno sijalice .
POVEKJE INFORMACII NA TELEFON
078369383!!!
078369383!!!
078369383!!!

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

zZz
Потврден огласувач
071302013
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам