1 / 7
Mercedes CLK 320
7.000 €
22.09.2022 17:08

Гостивар / Гостивар

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

CLK 320

Година:

2003

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Купеа

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

218 kw / 296 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mercedes CLK 320 , 2003 ful oprema cena 7000 Evra
Mini Cooper 1.6 benzin 2003 cena 3600 evra
Suzuki Sweeft 4x4 benzin plin 2007 cena 4500 evra
Bez zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Taip Shabani
Потврден огласувач
070431197
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам